Yükleniyor... Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır !

Hakkımızda

2007 Yılında kurulmuş olan merkezimiz . 28 makina , 20 personel , 7 servis aracı, 4 motorlu yatakları , Lcd Tv, uydu sistemi , İnternet ve dizüstü bilgisayarlar ile Çağdaş ve konforlu bir diyaliz hizmeti vermek için her gün kendisini yenilemektedir.

Misyonumuz
Vizyonumuz
Sinop Diyaliz olarak; Hastalarımızı; En kısa zamanda ´ASIL OLAN YAŞAMDIR´ sloganına uyarak bekletmeden ve sevgiyle güler yüzlü ve temiz bir ortamda; Yüksek teknolojimiz ve bilgimizle yasal şartlar ve mevzuatlar doğrultusunda en iyi sağlık hizmetini vermek.Hastalarımızın çalışanlarımızın ve yönetim kurulunun memnuniyetini en üst düzeyde tutara uygun çalışma ve hizmet ortamı oluşturmak. Yönetim ve çalışanlar olarak tüm birimlerde kaliteli hizmet bilincini uygulamak ve hizmet içi eğitim programları oluşturarak çalışanların kaliteye katılımlarını sağlamak.
Kalite Yönetim Sistemini etkin uygulayarak ve sürekli iyileştirme çalışmaları ile geliştirerek; diyaliz hizmetleri sektöründe bölgemizde örnek alınan ve hastaların beklentilerini en üst seviyede karşılayan güvenilir ve her zaman tercih edilen bir diyaliz merkezleri zinciri olmak Yönetim taahhüdümüzdür.

Kurumsal